Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ contemporary prefab homes ] mecz 293 produkty.
Oszczędność energii Prefabrykowane domy modułowe Materiały budowlane niedrogie
| Szczegóły pakowania: | Nagi pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Zasady płatności: | T/T,L/C,D/P,OA |
Odporna na trzęsienia ziemi willa z prefabrykatów Prefabrykowana luksusowa willa Dom z lekkiej stalowej ramy
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
Konstrukcja stalowa CN Prefabrykowana willa Wesoły dom z prefabrykatów z panelem sufitowym PCV
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe drzwi przesuwne |
|---|---|
| Oświetlenie: | Standardowe światło ICC EN-1090, CE, AS/NZS, UL lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PCV |
Dom mieszkalny Willa Prefab Steel House System konstrukcji stalowej modułowej Dom Australia Standard
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany dom z lekkiej stali Biuro Lodge All Inclusive Bungalow Resorts Apple House
| Rama ścienna: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Cynk i aluminium. coated steel 0.75mm |
|---|---|
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar mokry): | Arkusz CFC 9 mm / zintegrowany panel ścienny |
| Podłogi dla parterów (sucha powierzchnia): | 8 mm podłogi SPC |
Prefabrykowana willa i modułowe zestawy domów ze stalowej ramy dla Urugwaju | Trwałe i konfigurowalne
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Białej ocieplonej prefabrykowanej willi willi Domy z konstrukcją ramy domu ICC EN-1090
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Energooszczędna prefabrykowana willa o konstrukcji stalowej, nowoczesna willa z prefabrykatów dla rodziny
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Łatwy ramy stalowe szybki montaż odporny na wiatr prefabrykowany luksusowy villa zestaw
| Materiał: | Lekka stal |
|---|---|
| Użycie: | Willa, dom |
| Drzwi: | Stalowe drzwi antywłamaniowe |
Szybko-Budowane Wille Prefabrykowane: Zaprojektowane ze Stali Bluescope zgodnie z Australijskimi Standardami
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

