Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ contemporary prefab homes ] mecz 293 produkty.
Zestawy prefabrykowanych domów luksusowych w standardzie US | Przestronne i konfigurowalne plany systemów panelowych
| Typ: | Luksusowy dom willowy |
|---|---|
| Instalacja: | Dostępna profesjonalna instalacja |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Wysokiej wydajności oświetleniowy układ stalowy dom modularny domy prefabrykowane domy domowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
AS / NZS Standardowa stalowa rama Prefabrykowane domy bungalowów, dom z prefabrykatów
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Piękne zestawy domów prefabrykowanych Bungalow Domy luksusowe Willa z dachami ze stali falistej
| Drzwi: | stalowe drzwi antywłamaniowe / WPC lub drzwi ze sklejki |
|---|---|
| Okno: | Stop aluminium/PVC |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
Australia Standardowe prefabrykowane domy stalowe o lekkim rozmiarze domy modułowe
| Materiał ścienny: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Płyta warstwowa EPS/XPS/PU lub wełna szklana |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Ekologiczny Bungalow Lekki Stalowy Budynek Domów Modułowych Prefabrykowany dom jednorodzinny
| Tworzywo: | Lekka stal |
|---|---|
| Używać: | Hotel, dom, biuro, sklep, willa |
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
Nowoczesne, prefabrykowane domy z ogrodem, studio, prefabrykowane domy typu bungalow z lekkim stalowym szkieletem
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Lekkie stalowe budynki prefabrykowane domek z panelami dom ogrodowy studio małe domy fabryczne dziadka mieszkanie
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefabrykowany dom z lekką stalową ramą Tania prefabrykowana willa z trzęsieniem ziemi
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Prefabrykowane domy bungalowów o długiej żywotności, niedrogie prefabrykowane domy ze stali lekkiej do zamieszkania
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

