Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel frame houses ] mecz 1195 produkty.
SAA Lekkie budynki stalowe domy prefabrykowane domy modułowe warsztaty produkcyjne
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Konstrukcja niestandardowa i łatwa montaż Świetlna konstrukcja stalowa Domy prefabrykowane, wille i domy miejskie
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Trwały dom prefabrykowany, profesjonalny projekt lekkich domów z ramą stalową
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
Australia Lekkie domy z lekkiej stalowej ramy, schron awaryjny do szybkiego montażu
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Domy z lekkiej ramy stalowej AS/US, Zestaw domu prefabrykowanego dla Afryki Południowej
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
UE Prefabrykowany oświetlony stalowy ramy dom modularny dom willi z dużymi oknami
| Używać: | Dom |
|---|---|
| Kolor: | Wykonane przez klienta |
| Tworzywo: | Lekka stalowa rama |
Łatwe budownictwo stalowe domy ramkowe składane dom 2 sypialnie łatwe w montażu
| Frame material: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | Colorbond cladding/100 or 50mm ALC panel/WPC board/fiber cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Lekki stalowy szkielet prefabrykowanych domów Szybki montaż System panelowy
| Materiał ramy: | 0.75m/0m.95mm/rama stalowa z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC/cement włóknisty |
Prefabrykowane domy z lekkiego szkieletu stalowego / Odporny na huragany prefabrykowany dom typu „granny flat”
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm panel ALC/włókno-cement |
Australijski standardowy, lekki, stalowy szkielet, prefabrykowany dom, modułowy zestaw
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |

