Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel frame houses ] mecz 1195 produkty.
AS / NZS / USA Dom z ramki ze stali lekkiej Zestawy domów prefabrykowanych Domy prefabrykowane
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
AS / NZS / USA Dom z ramki ze stali lekkiej Zestawy domów prefabrykowanych Domy modułowe
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Dom prefabrykowany dla jednej rodziny z basenem i zestawami oświetlenia ze stali
| Sypialnia: | 3 sypialnie |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 284,32 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Domy wielorodzinne prefabrykowane dla nieruchomości
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe przesuwane drzwi |
|---|---|
| Oświetlenie: | CE, AS/NZS, UL Standard Light lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PVC |
Brytyjskie standardowe prefabrykowane zestawy domów modułowych i lekkich konstrukcji stalowych
| Sypialnia: | 4 sypialnie |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 270,08 mkw |
| Aplikacja: | Dom wykonany ze stali |
2-piętrowe luksusowe prefabrykowane lekkie domy ze stalową ramą zgodne z australijskim standardem Draydon House
| Projekt: | Nowoczesny |
|---|---|
| podłogi: | Normalna płytka ceramiczna (każda 600 mm * 600 mm) — obszar mokry |
| Lighting: | LED |
Prefabrykowany, lekki, stalowy dom typu studio, dom ze stalową ramą, zestawy do budowy mieszkania dla dziadków
| Rama stalowa: | Więźba dachowa, rama ścienna |
|---|---|
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar mokry): | Arkusz CFC 9 mm / zintegrowany panel ścienny |
| Podłogi na parterze (mokro): | Podłoga winylowa/ceramiczna 1,5 mm |
Prefabrykowany Modularny Dom Świetlny Ramowy Ocieplony Bungalow Świetlny Ramowy Dom
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Paroizolacja |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Prefabrykowany dom o konstrukcji ze stali lekkiej
| Stalowa rama: | Rama ścienna, więźba dachowa |
|---|---|
| Ściana zewnętrznaŚciana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
Prefabrykowane zestawy domów modułowych Domy z ramki ze stali lekkiej dla Adu Standardy AU/USA/UE
| Rama ze stali: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Rodzaj: | Mieszkanie dla babci / ADU |

