Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel frame houses ] mecz 1195 produkty.
Nowoczesny dom o konstrukcji ze stali lekkiej
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe przesuwane drzwi |
|---|---|
| Oświetlenie: | CE, AS/NZS, UL Standard Light lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PVC |
Projekt australijskiego domu prefabrykowanego z lekkiej stali prefabrykowanego metalowego domu
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 0,95 mm Stalowa belka podłogowa |
|---|---|
| Dachówka: | Dachówka Dachówka Asfaltowa |
| podsufitka: | Arkusz CFC 6 mm |
Prefabrykowane studio ogrodowe z zestawami do przechowywania lekkiej stalowej ramy
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
| ubfloor system (if any): | RHS & AZ150 light steel/light teel joit |
AS / US Stalowe budynki z ramkami, zestawy i plany domów prefabrykowanych
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
ICC-ES Domy ze struktury ze stali lekkiej Zestawy i plany Domy ze stali prefabrykowane
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Austrila Lekkie budownictwo domów modularnych
| Lokalizacja projektu: Korea Południowa: | Rama ścienna, więźba dachowa |
|---|---|
| Ściana zewnętrznaŚciana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Lekki stalowy prefabrykowany dom stalowy AISI Standardowe stalowe domy szkieletowe Odporne na trzęsienia ziemi
| Tworzywo: | Płyta warstwowa, stal |
|---|---|
| Używać: | Dom |
| Kolor: | Fakultatywny |
Dostosowany dom z lekką stalową ramą Hotel Glacier, idealny na ekologiczne wypady
| Rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| Ciężka stalowa rama podwozia: | Ciężka stalowa rama podwozia |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Aluminiowy panel kompozytowy |
Prefabrykowany dom o konstrukcji ze stali lekkiej, zlokalizowany w apartamencie hotelowym, z Holiday Inn Newton Modular Home
| Oświetlenie: | Opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | DREWNO |
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana pracownia ogrodnicza |
Wodoodporne stalowe domy prefabrykowane Prefabrykowany lekki stalowy dom szkieletowy do życia
| Name: | Firenze House |
|---|---|
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |

