Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
40 stóp prefabrykowany domek z 2 sypialniami gotowy do życia w domu modułowym
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Przystępny koszt Mały dom Domek z prefabrykowanym domem z 2 sypialniami Mały domek na kółkach
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Podłoga: | podłogi laminowane |
| Dachówka: | Arkusz colorbond o grubości 0,5 mm |
Fabryka Nowoczesny luksus Łatwy montaż Prefabrykowana villa stalowa Galwanizowana stal Prefabrykowane domy modułowe
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Świetlny ramy stalowe prefabrykowane Hotele Wielofamilijne Domy Dwupiętrowe domy szybkiej montażu
| Rynna Z Rury Spadowej: | Alu. Alu. Gutter With Downpipe Rynna Z Rury Spadowej |
|---|---|
| Dodatkowa warstwa izolacji – ściana zewnętrzna: | 50 mm xps |
| Sufit: | Wodoodporna płyta gipsowo-kartonowa o grubości 9 mm |
Australia Standard Modular Kit Home Prefabrykowany Mały Dom Na Kołach Przyczepa do mieszkania
| Mobilność: | Łatwy do transportu |
|---|---|
| Rodzaj fundamentu: | Malutkie domki na kółkach |
| Włókiennicze: | Okładzina Al-Mg-MnMetal Okładzina WPC |
Luxe Glamping Domy prefabrykowane na zamówienie Mały dom na kółkach dla hoteli / kempingów / wynajmu
| Strona projektu: | Australia |
|---|---|
| Wielkość: | 2350*8000mm |
| Powierzchnia: | 18,8 mkw |
Mały domek z patiem i dwoma sypialniami, gotowy do zamieszkania
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Mały domek na kółkach dla Stanów Zjednoczonych Luksusowy dom mobilny z 2 sypialniami
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Mały domek z łazienką i kuchnią Luksusowy dom prefabrykowany gotowy do wysłania
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Luxury Tiny House On Wheels Przenośny dom z kuchnią i łazienką
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |

