Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Trwałe domy wiejskie LSF Struktury dla nowoczesnych domów prefabrykowanych AS4600
| Posadzka: | Płyta podłogowa CFC, płytki porcelanowe, podłoga MDF lub inne |
|---|---|
| Łata dachowa: | Listwa 35 mm |
| Główne materiały: | lekka stalowa rama |
Prefabrykowane kabiny ze stali lekkiego rozmiaru: idealnie nadają się do hoteli i studio ogrodowych
| nazwisko: | Kiyom |
|---|---|
| sypialnia: | 1 |
| Główna struktura: | Lekka stal |
Luxury Designer Prefab Steel Frame Villa Homes Company
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Luksusowe domy prefabrykowane 2 piętrowe projekt wodoodporne z 3 sypialniami
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | dom z lekkiej stalowej ramy |
| sypialnia: | 4 |
ICC-ES Luxury 3 bedroom Villa Prefab Light Gauge Steel House Domy kontenerowe
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Szybki montaż Lekka stalowa rama Guage Prefab Home Beach Dostosowane bungalowy
| Zadaszenie: | gonty ceramiczne/asfaltowe |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Warstwa wodoodporna: | warstwa asfaltu o dużej wytrzymałości |
Szybka dostawa Mini Karawan Podróż Camper Camping Mały Dom Na Kołach
| Struktura: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłoga laminowana |
Energooszczędne studio ogrodowe prefabrykowane: Modularny drewniany dom na wakacje
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekkie stalowe domy jednorodzinne luksusowe nowoczesne domy modułowe
| używać: | Hotel, biuro, dom |
|---|---|
| Kolor: | Fakultatywny |
| okno: | OKNO PRZESUWNE PCV |
Luxury Tiny House 2 sypialnie 1 łazienka Dom prefabrykowany z panelami słonecznymi
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |

