Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Prefabrykowany dom z lekkiej konstrukcji stalowej, parterowy z oknami z stopu aluminium / PCV
| Drzwi: | stalowe drzwi bezpieczeństwa/WPC lub drewniane drzwi |
|---|---|
| Okno: | Stop aluminium/PVC |
| Materiał podłogi/fundamentu: | podłoga laminowana/drewniana/dywan PCV |
Wysokiej jakości prefabrykowana willa z lekką stalową konstrukcją, pięciopiętrowe domy z AS/US
| Materiał ramy: | Lekka stalowa rama 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC, płyta z cementu włóknistego, płyta Hebel, płyta warstwowa z cementu EPS |
| Izolacja: | Wełna szklana/wełna mineralna/EPS/XPS/pianka PU |
Nowoczesne domy prefabrykowane Najwyższej jakości konstrukcja ze stali lekkiej AS / NZS
| Posadzka: | Płyta podłogowa CFC, płytki porcelanowe, podłoga MDF lub inne |
|---|---|
| Łata dachowa: | Listwa 35 mm |
| Główne materiały: | lekka stalowa rama |
AS / NZS / USA Dom z ramki ze stali lekkiej Zestawy domów prefabrykowanych Domy prefabrykowane
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Willa prefabrykowane Willa prefabrykowana stalowa ramka Willa lekka ramka stalowa Luxury Designer
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Lekkie stalowe konstrukcje prefabrykowanych domów stalowych odpornych na trzęsienie ziemi do zamieszkania
| Użycie: | kawiarnia |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
USA Luksusowe domy prefabrykowane Wille Nowoczesne domy prefabrykowane ze stali lekkiej
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
UE Prefabrykowany oświetlony stalowy ramy dom modularny dom willi z dużymi oknami
| Używać: | Dom |
|---|---|
| Kolor: | Wykonane przez klienta |
| Tworzywo: | Lekka stalowa rama |
Wykwintny projekt domu z lekkiej stali dla rodzin jednorodzinnych na wakacje nad morzem, domy modułowe
| Dachowe kratownicy: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Wewnętrzny panel ścienny: | strefa sucha, strefa mokra |
Odular Home Tiny House Na Kółkach z Przyczepą do Wynajmu Airbnb Prefabrykowana Lekka Konstrukcja Stalowa
| Ściana wewnętrzna: | Płyta WPC |
|---|---|
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |

