Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Prefabrykowany Prefabrykowany dom Budynek Prefabrykowany dom z lekkiej stali Piękny drewniany bungalow
| Lokalizacja projektu: Korea Południowa: | Rama ścienna, więźba dachowa |
|---|---|
| Ściana zewnętrznaŚciana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Dom prefabrykowany Modularny Mały Dom na kółkach z ramą ze stali lekkiej AS / US Standard
| Słowa kluczowe: | Mały domek na kółkach |
|---|---|
| Materiał ramy: | Lekka stal |
| Słowo kluczowe: | Malutkie domki na kółkach |
Recyklingowa odporność na wiatr Zielone domy prefabrykowane Lekkie stalowe prefabrykowane zestawy domowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowana Chata Dom Jabłkowy Aluminiowe Drzwi Przesuwne Domki Mobilne z Konstrukcją Stalową
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe przesuwane drzwi |
|---|---|
| Oświetlenie: | CE, AS/NZS, UL Standard Light lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PVC |
"Modułowy, lekki, stalowy ramy prefabrykowane dom - Travel Hotel & Camping Kabiny Kit dla życia na świeżym powietrzu
| Użycie: | Hotel |
|---|---|
| Materiał: | Materiał ramy |
| Okno: | Szkło |
Luksusowy prefabrykowany luksusowy dom prefabrykowany z lekkiej stalowej konstrukcji w USA
| wyściółka wewnętrzna: | płyta z cementu włóknistego |
|---|---|
| Izolacja: | wysokowydajna wełna szklana |
| Flooring: | wooden or bamboo flooring |
Prefabrykowane konstrukcje z lekkiej stali
| Wodoodporna warstwa na dach: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. Wodoodporna warstwa asfaltu z aluminium. Coil |
|---|---|
| Deska powięzi: | Stalowa deska rozdzielcza |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
Prefabrykowana lekka stalowa rama Modułowy dom Lekkie stalowe domy Zestawy do zbudowania
| Rama ze stali: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Linia narożnika: | 50mm stożek PVC/gips stożek |
Prefabrykowany dom szkieletowy z lekkiej stali, Jednostka hotelowa, Mały dom, Dom kopułowy, Dom typu A
| Stalowa rama: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier,Basic insulation okładzina ścienna, |
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
Lekki stalowy szkielet prefabrykowane modułowe domy Mobilne zestawy Składany dom
| Wewnętrzna podszewka: | Płyta włókno-cementowa 8 mm |
|---|---|
| Posadzka: | 9 mm laminowane podłogi |
| Pokonywanie zakrętów:: | Gzyms gzymsowy skośny 90mm |

