Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Szybki montaż nowoczesny luksusowy dom prefabrykowany Willa Świetlna stalowa ramka
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Koszty za m2 dla małych domów w Australii
| Przewoźny: | Tak, zaprojektowany z myślą o łatwym transporcie |
|---|---|
| Główny materiał: | lekka rama stalowa G550GD AZ150 0,75mm |
| Ogrzewaniechłodzenie: | System HVAC typu mini-split |
AS/US Standard Light Steel Villa. Prefabrykowana luksusowa rezydencja dla jednej rodziny.
| Kolor ścian zewnętrznych: | tablica wpc |
|---|---|
| Obszar: | 360,2 mkw |
| Inne złączki: | toaleta, Washbasin, prysznic, kuchnia itp. |
Dom prefabrykowany
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Dom prefabrykowany Dom modułowy Prefabrykowane studio ogrodowe ze stalową ramą lekką Przechowalnia
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Lekka stalowa rama Prefabrykowana Eco Modułowa Tiny Trailer Home Modułowe domy prefabrykowane
| Struktura: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Zadaszenie: | Colorbond |
| Ściana zewnętrzna: | PU Sandwich Metal Panel |
Rezydencja wykonawcza Dom prefabrykowany oferujący styl życia Łatwy ramy stalowe Luksusowa willa
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Nowa Zelandia Standardowa prefabrykowana lekka stalowa rama Dom Luksusowa willa
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| dach: | Płyta OSB 15mm |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
NS / AS Luksusowe nowoczesne domy prefabrykowane
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Wypracowane domy modułowe Wypracowane domy ze stali lekkiej Wypracowane domy ze stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowan
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

