Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
AS / USA Standardowy Prefabrykowany Mały Dom Na Kołach Dom Modularny
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
Prefabrykowane Kontenery Dom Luksusowa Budowa Lekka Stalowa Willa Spersonalizowane Nowoczesne Zestawy Domów Panelowych
| Drzwi zewnętrzne: | Ałun. ramka podwójne szklane drzwi |
|---|---|
| Dach dachowy: | Batten 35 mm |
| Domy prefabrykowane: | Luksusowa willa z 5 sypialniami |
Łatwy ramy stalowe prefabrykowane Willa Dom szybki dom jednorodzinny Dom mieszkalny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Domki z lekkiej stali szkieletowej odporne na huragany | Szybkie zestawy domów składanych
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Standard europejski Luksusowy nowy dom prefabrykowany Bungalow, zestawy domów prefabrykowanych z izolacją cieplną / dom ze stali lekkiej
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
Wodoodporna prefabrykowana willa Prefabrykowane domy Ognioodporna wysoka izolacja akustyczna w standardzie
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Mały domek mobilny z lekkiej stali, studio ogrodowe, prefabrykowane, rozmiar 20m²
| Rozmiar: | 20 m2 |
|---|---|
| kluczowy: | Drewniany zestaw domowy |
| Stosowanie: | wakacje/kurort/biuro |
Prefabrykowany mini dom Modułowa prefabrykowana lekka konstrukcja stalowa Mały dom na kółkach
| Styl: | Nowoczesny |
|---|---|
| Elektryczny: | 110/220 V/240 V |
| Posadzka: | Laminat |
Luksusowe domy z lekkiej stali: trwałe i eleganckie
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modularny dom prefabrykowany z lekką stalową ramą Mały dom na kółkach do wynajęcia
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |

