Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Indywidualna willa prefabrykowana i budynek biurowy z zewnętrznymi aluminiowymi oknami i drzwiami
| Nazwa produktu: | Prefabrykowany dom stalowy |
|---|---|
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
| Izolacja: | W cenie izolacja termiczna i akustyczna |
Efektywne domy modułowe po katastrofie System panelizowany, zestawy domowe modułowe ze stali lekkiej
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Dom z prefabrykatów ceramicznych Dom mobilny Lekkie metalowe ramy 3450 mm
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Normalna paroizolacja |
| Linia narożnika: | 50mm stożek PVC/gips stożek |
Moderne domy mobilne prefabrykowane
| Rama ścienna: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Wykończenie ściany wewnętrznej: | Zintegrowany panel ścienny |
Standardowe ramy ze stali lekkiej EU/AU Dom mobilny Prefab Modern Mobile Homes
| Rama ścienna: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Podstawowa izolacja: | Wełna szklana R2.5 |
| Wykończenie ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Lekka stalowa rama Mobilny dom prefabrykowany, nowo wyprodukowany domy dla babci
| System podłoża (jeśli występuje): | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Wykończenie ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Modułowa prefabrykowana lekka konstrukcja stalowa Mały dom na kółkach Małe kabiny na sprzedaż
| Modular Prefabricated Light Steel Structure Tiny House On Wheels ,Tiny Cabins For Sale: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Exterior wall: | Various wall panels available |
| Wall: | Interior wall and partition wall |
USA Plany projektowania domów prefabrykowanych / Prefabrykowane luksusowe domy modularne
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Modularny dom mobilny Mały dom na kółkach z prefabrykowaną konstrukcją stalową 2350*8000mm
| Okładzina ścienna: | Okładzina metalowa na rąbek stojący |
|---|---|
| Nazwa: | 2501T 02 Queensland |
| Rozmiar: | 2350*8000mm |
Nowoczesne domy prefabrykowane: luksusowe zestawy willi z modularnym domem ze stali lekkiego rozmiaru
| Ściana: | Płyta ALC/płyta włókno-cementowa/kanapka PU |
|---|---|
| Styl: | Zindywidualizowane |
| Podłoga: | Zindywidualizowane |

