Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Nowoczesne domy prefabrykowane Najwyższej jakości konstrukcja ze stali lekkiej AS / NZS
| Posadzka: | Płyta podłogowa CFC, płytki porcelanowe, podłoga MDF lub inne |
|---|---|
| Łata dachowa: | Listwa 35 mm |
| Główne materiały: | lekka stalowa rama |
USA / AS Modularny dom prefabrykowany na kółkach w Zhejiang Kupcy 2,35 * 8m
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Małe domki wykonane mobilnie gotowe do zamieszkania w Airbnb
| Używane do:: | Kabina Airbnb |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
ISO 9001 Nowoczesna europejska willa luksusowa ze stalową ramą, modułowe zestawy domów
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
High Quality Light Steel Easy Assemble 2 Storey Modern Design Villa Modular Home
| Standard: | ISO95001 |
|---|---|
| Rozmiar: | Możliwość dostosowania |
| Metr kwadratowy: | 408 mkw |
Brytyjskie standardowe prefabrykowane zestawy domów modułowych i lekkich konstrukcji stalowych
| Sypialnia: | 4 sypialnie |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 270,08 mkw |
| Aplikacja: | Dom wykonany ze stali |
US Standard Prefab House Light Steel Structure Luxury Villa Prefabricated Dom mieszkalny
| Główna struktura: | Struktura stali światła |
|---|---|
| Całkowity obszar: | 222㎡ |
| Historie: | 2 |
Wysokiej jakości prefabrykowany dom z panelem z kanapką, konstrukcja stalowa, prefabrykowana jednostka hotelowa
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Dostosowywalny modułowy prefabrykowany domek na kółkach
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Dom prefabrykowany z lekką konstrukcją stalową Mały dom na kółkach Dom modułowy
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |

