Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modern modular homes ] mecz 435 produkty.
Nowoczesny projekt Prefabrykowany zestaw domowy modułowy Mały dom na kółkach z 2 sypialniami
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Możliwość Supply: | 1000 domów/rok |
Modułowy dom Prefab Tiny Domy na kółkach Trailer House Orlando gotowy do wysłania na Airbnb
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
|---|---|
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
| sypialnia: | 1 łóżko |
Prefabrykowane domy kontenerowe, wielofunkcyjne modułowe domy kontenerowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Modułowe prefabrykowane domy kontenerowe ISO 40HQ, domy kontenerów wodoodpornych
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany, lekki, stalowy szkieletowy, modułowy dom, nowoczesny, mobilny, składany dom
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
System ram stalowych lekkiej konstrukcji Nowoczesne domy mobilne Modułowe prefabrykowane Składany dom ADU
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Nowoczesny prefabrykowany dom modułowy luksusowy przyczepa mała domka na kółkach wysyłana przez 40 FR kontener
| Zastosowanie: | Dom, hotel |
|---|---|
| Zgromadzenie: | Nie trzeba instalować |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Standardowy zestaw domów prefabrykowanych modularnych UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami
| Drzwi zewnętrzne: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Produkt: | Mały dom |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
Au/Nzs/USA Standardowy dom modułowy dom prefabrykowany dom budynek konstrukcja ze stali lekkiej mieszkanie
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Luxury Hurricane Resistant Prefab Villa 3 sypialnie Modular Home House
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |

