Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modern modular homes ] mecz 435 produkty.
Luksusowe prefabrykowane domy modułowe z lekką stalową ramą.
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 3 Bedroom |
| Stye: | Mediterranean style |
Australia Standardowy prefabrykowany układ ze stali lekkiej Modularny Dom China Panelistyczny System
| Projekt: | Nowoczesny |
|---|---|
| Zadaszenie: | stalowe pokrycia dachowe / asfalt, kratownica, wełna szklana |
| Trwałość: | Zaprojektowany, aby wytrzymać trzęsienia ziemi i silne wiatry |
Prefabrykowane Kontenery Dom Luksusowa Budowa Lekka Stalowa Willa Spersonalizowane Nowoczesne Zestawy Domów Panelowych
| Drzwi zewnętrzne: | Ałun. ramka podwójne szklane drzwi |
|---|---|
| Dach dachowy: | Batten 35 mm |
| Domy prefabrykowane: | Luksusowa willa z 5 sypialniami |
Wysokiej klasy luksusowy dom jednorodzinny dom modułowy dom prefabrykowany dom mieszkalny mieszkanie
| Rodzaj: | Dom jednorodzinny |
|---|---|
| sypialnia: | 5 sypialni |
| Styl: | amerykański styl |
Luksusowa prefabrykowana willa 2 piętrowe stalowe ramy dom modularny z 4 sypialniami standardowe zestawy domów prefabrykowanych
| Rodzaj: | Dom jednorodzinny |
|---|---|
| sypialnia: | 4 sypialnie |
| Garaż: | 2 |
Prefabrykowany dom modułowy Mały dom na kółkach z oknem z podwójnym szkłem
| Piętro: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Łazienka: | Prysznic, toaleta, zestaw toaletkowy |
| Wielkość: | 2,35*7,8 m |
Niedrogie domy prefabrykowane nowoczesne zestawy domów prefabrykowanych modularnych z cenami
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
ICC EN-1090 Domy prefabrykowane Wille luksusowe Nowoczesny zestaw domów prefabrykowanych modułowych
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Prefabrykowany dom modułowy Mały dom na kółkach z lekką konstrukcją stalową Dom modułowy
| Łazienka: | Prysznic, toaleta, zestaw toaletkowy |
|---|---|
| Okna: | Podwójne szyby Alum.Okienko |
| ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
Modułowy Dom Prefabrykowany Dom Budowa ze stali lekkiej Budynki mieszkalne Z Australiją Stander
| Rodzaj: | Kamienica 6tets w Australii |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |

