Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modern modular homes ] mecz 435 produkty.
Nowoczesne domy wiejskie Oświetlone ramy stalowe dla domów prefabrykowanych AS/NZS
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Standardowy prefabrykowany dom modułowy UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami na podwórku
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabrykowany dom modułowy Mały dom na kółkach z lekką ramą stalową
| Kolor: | Opcjonalnie |
|---|---|
| Łazienka: | Prysznic, toaleta, zestaw toaletkowy |
| ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
Wysokiej jakości prefabrykowane dwupiętrowe domki modułowe z szybkim montażem
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Morden |
| Powierzchnia: | 95,2 m² |
AS/NZS/USA Standard Light Steel Frame Modern Prefabricated Home Modular Home Kits
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
AS4600 Nowoczesne prefabrykowane domy modułowe dla małych domów gotowe do wysyłki
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Modułowy Dom Prefabrykowany Dom Budowa ze stali lekkiej Budynki mieszkalne Z Australiją Stander
| Rodzaj: | Kamienica 6tets w Australii |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Wysokiej jakości ultra nowoczesne domy prefabrykowane w lekkim ramie stalowym Hosue Modular Home
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Certyfikacja ICC-ES Luksusowy dwukondygnacyjny dom modułowy Nowoczesne mobilne zestawy z lekkiej stali
| Typ: | Willa prefabrykowana |
|---|---|
| Instalacja wodociągowa: | Rury zaopatrzenia w wodę, rurki |
| Izolacja: | Wysoka wydajność izolacji termicznej |
Lekkie stalowe mobilne nowoczesne domy kontenerowe domy prefabrykowane białe domy jednowarstwowe
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

