Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Lekka konstrukcja stalowa Konstrukcja ramy Prefabrykowane domy płaskie babci
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefabrykowany, lekki, stalowy szkieletowy, modułowy dom, nowoczesny, mobilny, składany dom
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Składane domy prefabrykowane Australia Babcia mieszkanie / ADU dom mobilny 2-4 sypialnie
| Cechy: | Patent na technologię składania |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Australia Babcia Płaskie domy prefabrykowane Modularne wille do składanych domów
| Features: | Folding technology patent |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Australia Babcia Płaskie domy prefabrykowane Modularne wille do składanych domów
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Premium Modularne domy kontenerowe Australia Niestandardowe mieszkania dla babci ADU Dom stalowy
| Cechy: | Patent na technologię składania |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Prefabrykowane domy mobilne z podłogą laminowaną / pokryciem dachowym Colorbond / okładziną ścienną z PCV
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładzina ścienna: | Płyta Colorbond+MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
Białe, ekologiczne prefabrykowane domy mobilne / lekkie domy mobilne z bali stalowych
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładziny ścienne: | Colorbond + płyta MGO / płyta gipsowa; |
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub kanapka EPS/XPS/PU |
20FT 40FT Prefab Flat Pack Modular Folding Container House Galvanized RHS 40*40 Chassis Purlin do szopy awaryjnej
| Rodzaj: | Prefabrykowany dom kontenerowy |
|---|---|
| Struktura: | Rura kwadratowa ocynkowana 40*40 |
| Płatew podwozia: | Ocynkowana RHS 40*40 |
Prefabrykowane domy mobilne Nowo wyprodukowane domy dla mieszkania babci
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |

