Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Fabryka Bezpośrednia prefabrykowana ramka ze stali lekkiej Kits dom mobilny system składany Babcia mieszkanie ADU
| Używany: | Żyjący |
|---|---|
| Stalowa rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
| wnętrze/ściana działowa: | Wewnętrzny panel ścienny, wykończenie ścian wewnętrznych |
Lekkie, stalowe domy prefabrykowane.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Zastosowany w stylu europejskim ramka ze stali lekkiej dom mobilny.
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
| Posadzka: | podłoga laminowana/drewniana/dywan PCV |
Standardowe domy mobilne prefabrykowane UE/UA Tanie domy prefabrykowane Granny Flat
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC |
|---|---|
| Wewnętrzny panel ścienny: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
| Podłoga: | 9 mm laminowane podłogi |
Domy modułowe z lekkiej stalowej konstrukcji ADU, domy dla babci, parterowe domy jednorodzinne na wynajem
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
Australia Standardowa konstrukcja ze stali lekkiej Babcia mieszkanie mała chatka szybki budynek stabilny dom
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekki stalowy system ramowy Odporne na wilgoć nowoczesne prefabrykowane domy mobilne
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Łatwe stalowe ramy przyjazne dla środowiska domy mobilne prefabrykowane szybki montaż dziadka mieszkanie
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
Lekkie stalowe domy przenośne Domy małe Łatwe i szybkie montaż Dom składany ADU
| Ramka mterialna: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
System ram stalowych lekkiej konstrukcji Nowoczesne domy mobilne Modułowe prefabrykowane Składany dom ADU
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

