Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Australia Standardowe prefabrykowane domy stalowe o lekkim rozmiarze domy modułowe
| Materiał ścienny: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Płyta warstwowa EPS/XPS/PU lub wełna szklana |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Luxury Prefab House Villa Prefab Steel House Oszczędność kosztów Zestawy domowe z panelami
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekkie, stalowe domy prefabrykowane.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Łatwy ramy stalowe prefabrykowane Willa Dom szybki dom jednorodzinny Dom mieszkalny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
System panelowy stalowej konstrukcji prefabrykowanej willi | Nowy projekt niestandardowego domu
| Ściana zewnętrzna: | Rama ze stali corten 0,75 mm, wykończenie mgo |
|---|---|
| wykończenie dachu: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond blacha falista, colorbond |
| Ściana wewnętrzna: | Ściana-12mm Mgo.Wykończenie zlicowane |
Lekka stalowa konstrukcja prefabrykowanych apartamentów SOHO | Niestandardowe budynki na sprzedaż
| Używać: | Hotel, dom, biuro |
|---|---|
| Kolor: | Fakultatywny |
| Okno: | Okno aluminiowe |
Zastosowany w stylu europejskim ramka ze stali lekkiej dom mobilny.
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
| Posadzka: | podłoga laminowana/drewniana/dywan PCV |
Teel Structure Prefabrykowany Dom.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Standardowe domy mobilne prefabrykowane UE/UA Tanie domy prefabrykowane Granny Flat
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC |
|---|---|
| Wewnętrzny panel ścienny: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
| Podłoga: | 9 mm laminowane podłogi |
Przystępna cena dom prefabrykowany konstrukcja stalowa dom prefabrykowany dla Dubaju
| Typ: | Projekt Dubaj |
|---|---|
| Lekka konstrukcja stalowa: | AS1397 G550, AS1397 G550, AS1397 G550 |
| Bariera pary dla dachu: | Normalna bariera pary |

