Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Przystępne cenowo prefabrykowane budynki.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Wykwintny projekt domu z lekkiej stali dla rodzin jednorodzinnych na wakacje nad morzem, domy modułowe
| Dachowe kratownicy: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Wewnętrzny panel ścienny: | strefa sucha, strefa mokra |
Prefabrykowane lekkie konstrukcje stalowe nad wodą Bungalowy Modułowe Jednostki Hotelowe Domki
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Dwupiętrowe budynki mieszkalne z prefabrykatów w Wielkiej Brytanii | Lekka obudowa ze stalowej ramy
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Dach: | Stalowa deska powięzi |
| Zewnętrzna ścianę Batten: | 22 mm Batten |
AS/US Lekkie prefabrykowane budynki stalowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Australia Standard Light Steel Frame Prefab mieszkalne budynki Prefab współczesne Modularne budynki
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Oszczędność energii Przystępna cena Dom prefabrykowany Strukturę stalową Modułowy Dom Prefabrykowany dom wiejski
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
Łatwe stalowe ramy domy prefabrykowane system składany domy nowoczesny projekt dla hoteli
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Dachówka: | Arkusz dachowy Colorbond o grubości 0,5 mm |
| Płyta powięzi: | Stalowa deska powięzi |
Modułowy dom prefabrykowany studio ogrodowe z lekką stalową ramą Małe domki na sprzedaż
| Łazienka: | Toaleta, prysznic, wanna (jeśli jest) |
|---|---|
| Durtaina: | Zasłony elektryczne |
| Inne dopasowanie: | toaleta, umywalka, prysznic, kuchnia itp |
Niedrogie małe domy na kółkach z lekką stalową ramą prefabrykowane kabiny z AS/US
| Drzwi zewnętrzne: | Australijskie standardowe drzwi ałunu |
|---|---|
| Podłoga: | Płyta cementowo-włóknista o grubości 15 mm |
| Wewnętrzne schody: | Rama stalowa z wykończeniem |

