Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel building houses ] mecz 1083 produkty.
Przystępna cena AS4600 Oświetlony gabaryt stalowy Ramowane domy modułowe Prefabrykowany dom dla nowoczesnej willi
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Ośrodki mieszkalne ze stali lekkiego rozmiaru: nowoczesne rozwiązania prefabrykowane z długą żywotnością
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Wysokiej jakości domy prefabrykowane: trzęsienioodporne stalowe domy i wiatroodporne willi na plaży
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Zbudowane domy stalowe odporne na trzęsienia ziemi: Wylosowane domy na plaży odporne na wiatr
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Okładzina zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm / płyta wpc / cement fbe |
| Izolacja: | płyta warstwowa EPS/XPS/PU z wełny szklanej |
Specjalistyczna kapsuła kosmiczna, dom z konstrukcją ze szkła lodowego, idealny dla przyjaznych środowisku wycieczek.
| Rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ciężka stalowa rama podwozia: | Ciężka stalowa rama podwozia |
| Zewnętrzna ścianę Batten: | Aluminiowy panel kompozytowy |
Prefabrykowany dom o konstrukcji ze stali lekkiej, zlokalizowany w apartamencie hotelowym, z Holiday Inn Newton Modular Home
| Oświetlenie: | Opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | DREWNO |
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana pracownia ogrodnicza |
Dom modułowy Lekki stalowy dom prefabrykowany Szybka budowa 4 sypialnie Zestawy domów panelowych
| Struktura: | Stal formowana na zimno |
|---|---|
| Dach: | Asfaltowa bąbelka/ Kolorbond |
| Drzwi: | Szklane drzwi przesuwne ze stopu aluminium |
Lekki stalowy prefabrykowany dom stalowy AISI Standardowe stalowe domy szkieletowe Odporne na trzęsienia ziemi
| Tworzywo: | Płyta warstwowa, stal |
|---|---|
| Używać: | Dom |
| Kolor: | Fakultatywny |
Tanie Australia Standardowy dom prefabrykowany ze stali lekkiej Budować luksusową willi Prefabrykowany dom
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Wodoodporne stalowe domy prefabrykowane Prefabrykowany lekki stalowy dom szkieletowy do życia
| Name: | Firenze House |
|---|---|
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |

