Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel building houses ] mecz 1083 produkty.
Projekt małych domów zrównoważony wycofanie prefabrykowane światło stalowe ramy dom ogród studio
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Aluminiowy panel kompozytowy z tworzywa sztucznego |
| Kolor: | Brak niebieski 02 |
Prefabrykowane zestawy domów modułowych Domy z ramki ze stali lekkiej dla Adu Standardy AU/USA/UE
| Rama ze stali: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Rodzaj: | Mieszkanie dla babci / ADU |
AS / US Stalowe budynki z ramkami, zestawy i plany domów prefabrykowanych
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Austrila Lekkie budownictwo domów modularnych
| Lokalizacja projektu: Korea Południowa: | Rama ścienna, więźba dachowa |
|---|---|
| Ściana zewnętrznaŚciana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Australia Standard Prefab Houses 4 Bedrooms Home Light Villas Steel Frame House Kits
| Szczegóły pakowania: | 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
LGS Homes: Nowoczesne domy prefabrykowane ze stalowym szkieletem, luksusowa willa z 4 sypialniami
| Typ: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Sypialnia: | 4 sypialnie |
| Jęczmień: | Styl śródziemnomorski |
Overwater Bungalow Hotel Modular Home: Prefab Light Steel Frame House Kits
| Szczegóły pakowania: | Nagi pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Zasady płatności: | T/T,L/C,D/P,OA |
Luksusowe domy z lekkiej stali: trwałe i eleganckie
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Duży prefabrykowany dom stalowy dom samochodowy schronisko schronisko zielony dom z panelem słonecznym
| Struktura: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Aplikacja: | Zielony dom |
| Kolor: | jak pokazano jako obraz |
Zbudowy mieszkaniowe prefabrykowane, ruchome
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC, normalna paroizolacja, wełna szklana R2.5 |
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |

