Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefabricated house kits ] mecz 512 produkty.
Wiatroodporny prefabrykowany bungalow / przenośny lekki stalowy dom szkieletowy
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Luksusowe prefabrykowane zestawy domów stalowych Lekka stalowa rama Dobra odporność na trzęsienia ziemi
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation okładzina ścienna, p |
| Panel ściany wewnętrznej: | obszar suchy i obszar mokry |
Prefabrykowane zestawy domów modułowych Domy z ramki ze stali lekkiej dla Adu Standardy AU/USA/UE
| Rama ze stali: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Rodzaj: | Mieszkanie dla babci / ADU |
Luxury Prefabricated Light Steel Frame Prefabricated Metal House Kits Prefabricated Home Kits
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | Płyta OSB 15mm |
| Paroizolacja dachu: | Normalna paroizolacja |
Lekka stalowa rama Szybki montaż Zestawy prefabrykowanych domów odpornych na trzęsienia ziemi
| materiał ramowy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
ICC-ES Domy ze struktury ze stali lekkiej Zestawy i plany Domy ze stali prefabrykowane
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Najlepiej sprzedający dom prefabrykowany
| Lokalizacja projektu: Korea Południowa: | Rama ścienna, więźba dachowa |
|---|---|
| Ściana zewnętrznaŚciana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Dom prefabrykowany Luksusowa Willa z panelami ze stali lekkiej AS/US
| Domy prefabrykowane: | Luksusowa willa z 3 sypialniami |
|---|---|
| Okna i drzwi: | Double Glass Alum. Podwójny szklany ałun. Sliding Windows Okna przesuwne |
| Ściana zewnętrzna: | Wełna szklana R3.5 * 100 mm |
Dom prefabrykowany Budynek modularny
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabrykowany dom modułowy z lekką stalową ramą
| Kuchnia: | Standardowa kuchnia USA |
|---|---|
| Wysokość: | 4M |
| Zadaszenie: | Blacha dachowa Colorbond, gont asfaltowy, dachówka ceramiczna |

