Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefabricated house kits ] mecz 512 produkty.
Nowoczesne domy modułowe: trzęsienioodporne, prefabrykowane, stalowe domy i wiatroodporne willi na plaży
| ściana zewnętrzna: | Płyta elewacyjna z cementu włóknistego |
|---|---|
| ściana wewnętrzna: | Płyta gipsowo-kartonowa 12mm/płyta MGO 12mm |
| Dachówka: | gont colorbond/asfaltowy |
Prefabrykowany modułowy dom drewniany, projekt domu w kształcie litery A, zestawy do wynajmu Airbnb
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lekkie stalowe domy kontenerowe / prefabrykowane zestawy domowe do życia
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
NS/AS Prefabrykowany dom stalowy Willa z zestawami domów z lekkiej stali
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Szybka instalacja prefabrykowanego domu, metalowe prefabrykowane moduły obudowy
| Tworzywo: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Chłodnie ukształtowany stalowy ramy prefabrykowany dom ogród studio dla biura Hotel do wynajęcia
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Przystępna cena AS4600 Oświetlony gabaryt stalowy Ramowane domy modułowe Prefabrykowany dom dla nowoczesnej willi
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Dom prefabrykowany
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Standardowy europejski dom składany dom prefabrykowany dom babcia mieszkalne domy modułowe do życia
| Ściana: | Zintegrowany panel ścienny |
|---|---|
| Zadaszenie: | Colorbond |
| Materiał ramy: | Lekka stal |
Lekki stalowy szkielet prefabrykowanych domów Szybki montaż System panelowy
| Materiał ramy: | 0.75m/0m.95mm/rama stalowa z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC/cement włóknisty |

