Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Prefab Park Home z lekką ramą stalową Kits dom mobilny do budowy małych domów metalowych
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC |
| Ściana wewnętrzna/działowa: | Wewnętrzny panel ścienny obszar suchy i obszar mokry |
Luxury Designer Prefab Steel Frame Villa Homes Company
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Małe domki z 3 sypialniami na Florydzie dla podróży przygodowych
| Używane do:: | Kabina Airbnb |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Prefabrykowane domy mobilne z podłogą laminowaną / pokryciem dachowym Colorbond / okładziną ścienną z PCV
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładzina ścienna: | Płyta Colorbond+MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
Lekka stalowa rama Żywe prefabrykowane domy mobilne / Zielone niestandardowe domy mobilne dla rodziny
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Panel sufitowy z PCV Modułowa kabina / prefabrykowany dom z aluminiowymi drzwiami przesuwnymi
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Oświetlenie: | Standardowe światło CE, AS/NZS, UL lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PCV |
Modułowe nowoczesne domy modułowe Wysokowydajna izolacja z wełny szklanej
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Domy modułowe z lekkiej stalowej konstrukcji ADU, domy dla babci, parterowe domy jednorodzinne na wynajem
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
AS US Standard G550 Light Gauge Steel Frame Prefab Mobile House Granny Flat ADU Przenośny dom
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Normalna bariera pary |
| Linia narożna: | Stożka 50 mm PVC/gips |
Prefabrykowany dom o ramie ze stali lekkiej
| Rama stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation okładzina ścienna, p |
| Ściana wnętrz/partycji: | Wewnętrzny panel ścienny |

