Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular prefab homes ] mecz 660 produkty.
Dom składany Mały bungalow Domy z lekką stalową ramą Dom składany Dom modułowy
| Użycie: | Dom, hotel, biuro |
|---|---|
| Materiał: | Stal, płyta warstwowa |
| Kolor: | Zindywidualizowane |
"Modułowy, lekki, stalowy ramy prefabrykowane dom - Travel Hotel & Camping Kabiny Kit dla życia na świeżym powietrzu
| Użycie: | Hotel |
|---|---|
| Materiał: | Materiał ramy |
| Okno: | Szkło |
WPC Ultra Modular Tiny Home Prefab Garden Studio Domy W Light Gauge Stalowe Ramy
| Rama ścienna: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
ICC-ES EN 1090 Prefabrykowane budynki modułowe Dom z zestawami domów ze stali lekkiej
| Lokalizacja projektu: | Tahiti |
|---|---|
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
| Okna: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
Luksusowa prefabrykowana willa 2 piętrowe stalowe ramy dom modularny z 4 sypialniami standardowe zestawy domów prefabrykowanych
| Rodzaj: | Dom jednorodzinny |
|---|---|
| sypialnia: | 4 sypialnie |
| Garaż: | 2 |
Styl amerykański 1-2 piętrowy dom jednorodzinny prefabrykowany Modułowy projekt luksusowa willa
| Rodzaj: | Dom jednorodzinny |
|---|---|
| sypialnia: | 5 sypialni |
| Garaż: | 2 |
Certyfikowany przez AS/NZS/USA modułowy, prefabrykowany zestaw do domu z lekkiej stali - budynek z ramą przestrzenną dla domów z zestawem
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| dach: | Płyta OSB 15mm |
| Deska powięzi: | Stalowa deska rozdzielcza |
USA / AU / NZ Standardowy Dom Modularny Prefab Tiny Domy Na sprzedaż Małe domki kempingowe
| Strona projektu: | Brisbane, Australia |
|---|---|
| Wielkość: | 2350*8000mm |
| Kolor: | Zastosowane opcje |
Luxury Prefab Villa 2 Story Steel Frame Modular Home Standardowe zestawy domów prefabrykowanych
| Rodzaj: | Dom samotnej rodziny |
|---|---|
| sypialnia: | 4 sypialnie |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Luxury Steel Frame Home Graz House Prefab House Modular Home Villa Zestawy domów stalowych
| Typ: | Dom samotnej rodziny |
|---|---|
| Sypialnia: | 4 sypialnie |
| Jęczmień: | Styl śródziemnomorski |

