Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular prefab homes ] mecz 660 produkty.
Energooszczędne prefabrykowane domy modułowe, modułowe plany domów z izolacją cieplną
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm / płyta WPC / włókno-cement |
|---|---|
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej / EPS / XPS / PU; |
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynkową AZ150 |
Australijskie przenośne zakwaterowanie / Małe lekkie stalowe prefabrykowane domy modułowe, mieszkania dla dziadków
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Wypracowane domy modułowe Wypracowane domy ze stali lekkiej Wypracowane domy ze stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowane domy z stali lekkiej Wypracowan
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Oszczędność energii Prefabrykowane domy modułowe Materiały budowlane niedrogie
| Szczegóły pakowania: | Nagi pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Zasady płatności: | T/T,L/C,D/P,OA |
Lekkie stalowe szybkie montaż prefabrykowane domy modułowe babcia mieszkanie ADU do życia
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Eco Prefab House Stalowa rama Prefabrykowane domy Lekkie nowoczesne domy modułowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekka stal w pełni zdobiona wykończona piętrowy dom z prefabrykatów / żółte współczesne domy modułowe
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ceny fabryczne Kontenerowy Dom Panelowy System Modułowy Willa Prefabrykowana Stalowe Zestawy Domowe
| Dachowe kratownicy: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Podstawowa izolacja: | Szklana wełna R2.5 |
| Linia narożna: | Stożka 50 mm PVC/gips |
Oświetlone stalowe ramy Prefab Eco Modular Home Mały dom na kółkach Prefabrykowane domy
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Mały domek na kółkach z pełnym wyposażeniem
| Nazwa: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Rozmiar: | 2350*8000mm |
| Typ: | Mały domek na kółkach |

