Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ light steel frame homes ] mecz 1182 produkty.
Prefabrykowany dom modułowy Mały dom na kółkach z lekką konstrukcją stalową Dom modułowy
| Łazienka: | Prysznic, toaleta, zestaw toaletkowy |
|---|---|
| Okna: | Podwójne szyby Alum.Okienko |
| ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
Mały modularny prefabrykowany hotel i bungalow nadwodny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Łatwe budownictwo stalowe domy ramkowe składane dom 2 sypialnie łatwe w montażu
| Frame material: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | Colorbond cladding/100 or 50mm ALC panel/WPC board/fiber cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Wyposażone w mieszkanie w budynku
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Zastosowalna prefabrykowana willa z lekką konstrukcją stalową
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany dom z lekkiej stalowej ramy Nowy hotel Mały dom Dom modułowy
| Rama ścienna: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar mokry): | Arkusz CFC 9 mm / zintegrowany panel ścienny |
| Podłoga na parterze (strefa mokra): | Podłogi winylowe 1,5 mm/płytki ceramiczne |
Prefabrykowane studio ogrodowe z zestawami do przechowywania lekkiej stalowej ramy
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
| ubfloor system (if any): | RHS & AZ150 light steel/light teel joit |
Stylowe i funkcjonalne rozwiązanie dla przestrzeni zewnętrznej Prefab Light Steel Frame Overwater Bungalow Prefab Light Steel Frame Overwa
| Struktura: | Lekka stalowa konstrukcja |
|---|---|
| dach: | Warstwa wzmacniająca dach na dach |
| Okładzina ścian zewnętrznych: | Panel ALC |
Modułowy przyczepny dom prefabrykowany konstrukcja ze stali lekkiej domy na kółkach do sprzedaży
| Struktura: | Lekka stalowa konstrukcja |
|---|---|
| Deska powięziowa: | Stalowa deska rozdzielcza |
| ściana zewnętrzna: | Panel ścienny WPC |
Budownictwo mieszkalne prefabrykowane z lekkiej stali do przekształcenia przemysłu budowlanego
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta OSB 15mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |

