Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ light steel frame homes ] mecz 1182 produkty.
Prefabrykowane modułowe zestawy domów małych
| Nazwa: | Queensland 2524t |
|---|---|
| okna: | Ałun. Okna z podwójnymi szybami |
| Drzwi: | Ałun. Drzwi z podwójną szybą |
Odporna na trzęsienia ziemi dwupiętrowa jednorodzinna rodzina
| Typ: | Konfigurowalna, prefabrykowana, lekka stalowa rama konstrukcyjna |
|---|---|
| Tworzywo: | lekka stalowa rama, płyta warstwowa, |
| Dach: | Płyta warstwowa EPS, dywan PCV, drewniany |
Domy prefabrykowane modułowe z ramką AS4600 z lekkiej stali ogród pergola
| Dodatkowa izolacja: | Panel poliuretanowy 50 mm |
|---|---|
| Pod suchą częścią parteru: | Arkusz CFC 15 mm (wysoka gęstość) |
| Oświetlenie: | LED |
Szybki montaż nowoczesny luksusowy dom prefabrykowany Willa Świetlna stalowa ramka
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Prefabrykowana lekka stalowa rama Modułowy dom Lekkie stalowe domy Zestawy do zbudowania
| Rama ze stali: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Linia narożnika: | 50mm stożek PVC/gips stożek |
ICC-ES Domy ze struktury ze stali lekkiej Zestawy i plany Domy ze stali prefabrykowane
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Łatwo stalowa ramka ruchoma prefabrykowana dom modularny dom geodezyjny dom dom dom bungalow zestawy
| Używać: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, zakład |
|---|---|
| Projekt: | Głęboki niebieski projektant |
| Kolor: | Prawie każdy drewniany kolor |
Prefabrykowany Modularny Dom Świetlny Ramowy Ocieplony Bungalow Świetlny Ramowy Dom
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Paroizolacja |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Zastosowane na zamówienie w Europie luksusowe domy prefabrykowane ze stali, zbudowane według standardów australijskich
| Drzwi: | stop aluminium |
|---|---|
| Struktura ze stali lekkiej: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm kratownica dachowa |
| Instalacja: | Łatwy |
Niedrogie małe domy na kółkach z lekką stalową ramą prefabrykowane kabiny z AS/US
| Drzwi zewnętrzne: | Australijskie standardowe drzwi ałunu |
|---|---|
| Podłoga: | Płyta cementowo-włóknista o grubości 15 mm |
| Wewnętrzne schody: | Rama stalowa z wykończeniem |

