Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ contemporary modular homes ] mecz 215 produkty.
Domy modułowe z lekkiej stalowej konstrukcji ADU, domy dla babci, parterowe domy jednorodzinne na wynajem
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
Świetlny stalowy ramy prefabrykowane budynki mieszkalne dom modułowy z normą AU / UE / USA
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Standardowa luksusowa prefabrykowana willa lub biuro AS/NZS/USA - dom modułowy z lekkiej stali
| Rama ze stali: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Podstawowa izolacja: | Wełna szklana R2.5 |
USA / AU / NZ Standardowy Dom Modularny Prefab Tiny Domy Na sprzedaż Małe domki kempingowe
| Strona projektu: | Brisbane, Australia |
|---|---|
| Wielkość: | 2350*8000mm |
| Kolor: | Zastosowane opcje |
Świetlny stalowy ramy prefabrykowane budynki mieszkalne dom modułowy z normą AU / UE / USA
| Rodzaj: | Mieszkanie na drugim piętrze |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
AS / USA Standardowy Prefabrykowany Mały Dom Na Kołach Dom Modularny
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
Modułowe nowoczesne domy modułowe Wysokowydajna izolacja z wełny szklanej
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Wysokiej jakości ultra nowoczesne domy prefabrykowane w lekkim ramie stalowym Hosue Modular Home
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Luxury Prefab Tiny Home Ready To Ship Steel Modular Home Boat Pływający Hotel
| Zewnętrzny materiał ściany:: | Aluminium-Magnesium-Mangańska płyta |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Dom prefabrykowany Container Dom publiczny Model Toaleta PU Panel z kanapką
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |

