Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ contemporary modular homes ] mecz 215 produkty.
Prefabrykowany dom modułowy drewniany design odporny na cyklony bungalow Home kit szybka budowa
| Zewn. Okładzina ścienna: | Włókna drewniane/ stalowe |
|---|---|
| Izolacja/mat: | Szklana wełna |
| Szafka kuchenna: | Szafka 2PAC |
Elastyczne domy modułowe domy prefabrykowane z lekką strukturą stalową mały dom na kółkach
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modułowy Dom Prefabrykowany Dom Budowa ze stali lekkiej Budynki mieszkalne Z Australiją Stander
| Rodzaj: | Kamienica 6tets w Australii |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Szybko zmontowany dom modułowy Prefabrykowana konstrukcja ze stali lekkiej Dom willowy
| Szczegóły pakowania: | 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modułowy dom Pionierska konstrukcja ze stali lekkiej dla prefabrykowanych budynków mieszkalnych
| Rodzaj: | Mieszkanie na drugim piętrze |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Mały dom prefabrykowany dom modułowy dom wykończony stal mały dom na kółkach gotowy do wysyłki
| Strona projektu: | Brisbane, Australia |
|---|---|
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
Wysokiej jakości prefabrykowane dwupiętrowe domki modułowe z szybkim montażem
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Morden |
| Powierzchnia: | 95,2 m² |
Tiny Homes NZ: zrównoważone, elastyczne życie - Fox Cabins AS/US Modular Home Steel House Kits
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Zestawy domów modułowych z lekkiej stali prefabrykowanej zgodne z normą AS/NZS z Chin
| Szczegóły pakowania: | 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabrykowany dom modułowy z lekkiej stali zgodny z normą AS/NZS, system panelowy z Chin
| Szczegóły pakowania: | 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |

