Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ bungalow modular homes ] mecz 355 produkty.
Piękny prefabrykowany domek ogródka studiówka z pokładem domów modułowych
| Użycie: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Kolor: | prawie każdy kolor drewna |
Prefabrykowany Modularny Dom Luksusowy Prefabrykowany Mobilny Mały Dom Na Kołach Dobry Wybór Do Karawanu / Parku RW
| Sypialnia: | 2 łóżka |
|---|---|
| Drzwi: | Podwójne oszklenia Alum.door |
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
Lekkie domy modułowe domy prefabrykowane z lekką konstrukcją stalową mały dom na kółkach
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply: | 12000 domów/rok |
Standardowe australijskie domy modułowe konstrukcja konstrukcja stalowa ramy budowy stalowe zestawy domów
| nazwisko: | Dom w Sewilli |
|---|---|
| Rozmiar:: | 17944 × 11522 mm |
| Parter na parterze:: | 149SQM |
Luksusowa, prefabrykowana, lekkiej stalowej willi. Chiński projekt i szybkie budowy wodoodpornych modułowych domów.
| Szczegóły pakowania: | 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabrykowane domki wakacyjne ze stali lekkiej: Mały domek na przyczepach domek modularny
| Wanna: | Toaleta, wanna, prysznic |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
Nowoczesny prefabrykowany dom modułowy luksusowy przyczepa mała domka na kółkach wysyłana przez 40 FR kontener
| Zastosowanie: | Dom, hotel |
|---|---|
| Zgromadzenie: | Nie trzeba instalować |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Prefabrykowany dom modułowy, mały dom na kółkach, zgodny ze standardem AS/NZS, lekka stal
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Dom prefabrykowany z lekką konstrukcją stalową Mały dom na kółkach Dom modułowy
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Standardowy zestaw domów prefabrykowanych modularnych UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami
| Drzwi zewnętrzne: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Produkt: | Mały dom |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |

