Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ bungalow modular homes ] mecz 347 produkty.
AS/NZS/USA Standardowy prefabrykowany dom modułowy z lekką ramą stalową
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0,95 mm/1,15 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/USA Standardowy prefabrykowany dom modułowy - ramka stalowa o lekkim rozmiarze
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Wielofunkcyjne, stalowe ramy, prefabrykowane, modułowe domy dla mobilnych toalet / biur
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Standardowy prefabrykowany dom modułowy UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami na podwórku
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Standardowy zestaw domów prefabrykowanych modularnych UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami
| Drzwi zewnętrzne: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Produkt: | Mały dom |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
Stalowe konstrukcje modułowe domy, standard australijski, zestawy domów, konfigurowalne rozwiązania prefabrykowane
| Samochód: | 2 garaż |
|---|---|
| łóżko: | 3 sypialnie |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Prefabrykowane domy ze stali Prefabrykowane zestawy domowe modułowe AS/NZS Łącznik ze stali lekkiej
| Okno: | Okno przesuwne PCV |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi stalowe, drzwi ze stopu aluminium |
| Struktura: | Rama ze stali ocynkowanej |
Lekki stalowy szkielet prefabrykowane modułowe domy Mobilne zestawy Składany dom
| Wewnętrzna podszewka: | Płyta włókno-cementowa 8 mm |
|---|---|
| Posadzka: | 9 mm laminowane podłogi |
| Pokonywanie zakrętów:: | Gzyms gzymsowy skośny 90mm |
Prefabrykowane domy modułowe Mobilny domek na kółkach na kemping
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Austrila Lekkie budownictwo domów modularnych
| Lokalizacja projektu: Korea Południowa: | Rama ścienna, więźba dachowa |
|---|---|
| Ściana zewnętrznaŚciana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation okładzina ścienna, |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |

