Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Luksusowa kapsuła kosmiczna, mały dom na kółkach, niestandardowa lekka stalowa rama
| Rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Podwozie:: | Dostosowane |
| Zewnętrzna ścianę Batten: | Aluminiowy panel kompozytowy |
Domowe studio ogrodowe z lekkiej stalowej konstrukcji | Projektowanie niestandardowych konstrukcji domów
| Rama ścienna: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
Australijski standardowy prefabrykowany dom modułowy, studio ogrodowe na wynajem krótkoterminowy (Airbnb), zestawy domów
| Główny materiał: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Drewniana okładzina WPC |
| Sufit: | Płyta gipsowa o grubości 12 mm |
Prefabrykowana kabina kempingowa z lekkiej stalowej ramy z wysokiej jakości materiałów budowlanych
| Szczegóły pakowania: | Bare Poledle / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 45 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Dom modułowy typu "luxury cabin" z lekką stalową ramą, idealny pod wynajem Airbnb
| Sufit: | Wykonane na zamówienie |
|---|---|
| Tworzywo: | Wysokiej jakości drewno |
| Oświetlenie: | PROWADZONY |
WPC Ultra Modular Tiny Home Prefab Garden Studio Domy W Light Gauge Stalowe Ramy
| Rama ścienna: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Modułowy dom prefabrykowany studio ogrodowe z lekką stalową ramą i rozległym pokładem
| sypialnia: | 1 |
|---|---|
| Materiał sufitowy: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |

