Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Australia Standardowe Szklane Okna Metalowe Drzwi Bezpieczeństwa Oświetlenie Structure Prefab Steel Domy
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Modułowy dom prefabrykowany dom jednorodzinny z lekką stalową ramą
| Szczegóły pakowania: | 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/US Standard Light Steel Villa. Prefabrykowana luksusowa rezydencja dla jednej rodziny.
| Kolor ścian zewnętrznych: | tablica wpc |
|---|---|
| Obszar: | 360,2 mkw |
| Inne złączki: | toaleta, Washbasin, prysznic, kuchnia itp. |
Dom prefabrykowany Luksusowa Willa z panelami ze stali lekkiej AS/US
| Domy prefabrykowane: | Luksusowa willa z 3 sypialniami |
|---|---|
| Okna i drzwi: | Double Glass Alum. Podwójny szklany ałun. Sliding Windows Okna przesuwne |
| Ściana zewnętrzna: | Wełna szklana R3.5 * 100 mm |
AS/US Standard Light Steel Frame Prefab House Luxury Villa Panelized Home Kits
| Szczegóły pakowania: | 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Wysokiej jakości prefabrykowana willa z lekką stalową konstrukcją, pięciopiętrowe domy z AS/US
| Materiał ramy: | Lekka stalowa rama 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC, płyta z cementu włóknistego, płyta Hebel, płyta warstwowa z cementu EPS |
| Izolacja: | Wełna szklana/wełna mineralna/EPS/XPS/pianka PU |
Luxury Prefab House Villa Prefab Steel House Oszczędność kosztów Zestawy domowe z panelami
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Łatwy ramy stalowe prefabrykowane Willa Dom szybki dom jednorodzinny Dom mieszkalny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Teel Structure Prefabrykowany Dom.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Luksusowe domy prefabrykowane nowoczesne zestawy prefabrykowane do domów z lekką stalową ramą Dubai House
| Nazwa: | Dom Dubaju |
|---|---|
| Dach: | Dachówka Dachówka Asfaltowa |
| Ściana zewnętrzna: | Wełna szklana R3.5 * 100 mm |

