Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ tiny prefab homes ] mecz 336 produkty.
Projekt australijskiego domu prefabrykowanego domem prefabrykowanym z lekkiej stali
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| Wodoodporna warstwa na dach: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. Wodoodporna warstwa asfaltu z aluminium. Coil |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
Prefabrykowany dom z lekkiej stali Biuro Lodge All Inclusive Bungalow Resorts Apple House
| Rama ścienna: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Cynk i aluminium. coated steel 0.75mm |
|---|---|
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar mokry): | Arkusz CFC 9 mm / zintegrowany panel ścienny |
| Podłogi dla parterów (sucha powierzchnia): | 8 mm podłogi SPC |
AS/NZS Certified Light Steel Prefab Tiny Home On Wheels.
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
| Izolacja: | Nie trzeba instalować |
Prefabrykowany dom modułowy prefabrykowany drewniany bungalow z lekką ramą stalową
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| Dachówka: | Arkusz dachowy Colorbond o grubości 0,5 mm |
| nazwisko: | Strona główna Bungalowy na plaży |
Luxury Prefab Tiny Home Ready To Ship Steel Modular Home Boat Pływający Hotel
| Zewnętrzny materiał ściany:: | Aluminium-Magnesium-Mangańska płyta |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Lekkie stalowe prefabrykowane luksusowe domki na kółkach i mikro kabiny prefabrykowane z dobrą jakością i najlepszą ceną
| Rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| Ciężka stalowa rama podwozia: | Ciężka stalowa rama podwozia |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Aluminiowy panel kompozytowy |
AS4600 Nowoczesne prefabrykowane domy modułowe dla małych domów gotowe do wysyłki
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
NZ / AS Prefab Modular Tiny House Kit Luksusowy Prefab Tiny House On Wheels
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
AS / US STANDARD Przystępna cena Prefab Tiny House On Wheels Z sypialnią i łazienką
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
Przystępne ceny domy prefabrykowane dla budżetu przyjazne budowie Mały dom na kółkach
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |

