Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel frame houses ] mecz 1186 produkty.
Najlepsze zestawy prefabrykowanych luksusowych domów: wytrzymałe i stylowe z lekką stalą
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
Profesjonalne jednowarstwowe prefabrykowane zestawy domów z lekkiej stalowej willi
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Materiał sufitowy: | Płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Drzwi: | stalowe drzwi antywłamaniowe / WPC lub drzwi ze sklejki |
Białe, ekologiczne prefabrykowane domy mobilne / lekkie domy mobilne z bali stalowych
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładziny ścienne: | Colorbond + płyta MGO / płyta gipsowa; |
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub kanapka EPS/XPS/PU |
Prefabrykowane domy z prefabrykatów ze stali lekkiej / domki z bungalowami do życia
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał izolacyjny: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowane stalowe lekkie szopy garażowe ognioodporne, metalowe, szare, prefabrykowane, składane wiaty samochodowe
| Główna struktura: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Podwozie: | Stalowe podwozie |
| Okładzina ścienna: | Drewniany materiał projektowy |
Lekkie stalowe szybkie montaż prefabrykowane domy modułowe babcia mieszkanie ADU do życia
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Łatwa instalacja Lekka konstrukcja stalowa Gotowy dom z kabinami 2PAC i kamiennym blatem
| Podłoga: | Podłoga laminowana/ceramiczna/marmurowa/drewniana |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi ze stopu aluminium/PCV |
| Zaopatrzenie wodne: | Standardowy system zaopatrzenia w wodę |
Prefabrykowany dom z drewna: Cool Cabin Tree Dome House For Airbnb
| Dachowe kratownicy: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Bariera pary: | Normalna bariera pary |
| Linia narożna: | Stożka 50 mm PVC/gips |
Składane Przenośne Schronienie Awaryjne
| Zadaszenie: | Panela EPS Sandwich |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panela EPS Sandwich |
| Ramka mterialna: | Stal |
Energooszczędny niedrogi dom z prefabrykatów Konstrukcja stalowa Willa Prefabrykowane wille
| Frame mterial: | steel |
|---|---|
| roofing: | EPS sandwich panel |
| External wall: | EPS sandwich panel |

