Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ small modern prefab homes ] mecz 114 produkty.
USA Standardowy prefabrykowany dom o konstrukcji ze stali lekkiej izolowany mobilny dom prefabrykowany
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Wysokiej jakości, standardowe, prefabrykowane, amerykańskie domy przyczepowe.
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Przedbudowane małe domy MDF drzwi do łazienki
| Drzwi zewnętrzne (wejście): | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Piętro: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
| ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
Prefabrykowany dom modułowy Mały dom na kółkach z oknem z podwójnym szkłem
| Piętro: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Łazienka: | Prysznic, toaleta, zestaw toaletkowy |
| Wielkość: | 2,35*7,8 m |
Prefabrykowane domy modułowe Mobilny domek na kółkach na kemping
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
USA Modularne domy środowiskowe domy prefabrykowane domy świetlne domy Stee domy wille domy rodzinne pojedyncze
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
AS / US Pre Fab Tiny Domy na przyczepie gotowe do wysyłki z łazienką
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Niedrogie małe domy na kółkach z lekką stalową ramą prefabrykowane kabiny z AS/US
| Drzwi zewnętrzne: | Australijskie standardowe drzwi ałunu |
|---|---|
| Podłoga: | Płyta cementowo-włóknista o grubości 15 mm |
| Wewnętrzne schody: | Rama stalowa z wykończeniem |
Lekki stalowy prefabrykowany mały dom z metalową ścianą i przyczepą z płyty warstwowej PU
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
Koszt gotowej stalowej ramy Prefabrykowany mały dom na kółkach z przyczepą
| Dach: | Warstwa wzmacniająca dach na dach |
|---|---|
| Posadzka: | 9 mm laminowane podłogi |
| Rozmiar: | 2,35*7,4 m |

