Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab metal buildings ] mecz 532 produkty.
AS/NZS Certified Light Steel Prefab Tiny Home On Wheels.
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
| Izolacja: | Nie trzeba instalować |
Przystępna cena Prefab Custom Home Light Steel Kits Panel Sandwich Vintage Luxury Podwójna Kosztowo-efektywna Villa Prefab
| używać: | Dom samotnej rodziny |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal, płyta warstwowa, różne do wyboru |
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana willa, prefabrykowany dom ze stali, luksusowa willa |
Nowoczesny dom przenośny Prefab Tiny House On Wheels Z przyczepą Custom House Z Nowym Designem
| Struktura: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta WPC, metalowy panel kanapkowy |
| Dach: | Arkusz dachowy Colorbond |
AS/NZS Standard Prefab Light Steel Prefab Tiny House Featuring Metal PU Sandwich Panel Wall And Trailer Wykorzystujący:
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Piętro: | podłogi laminowane |
| Okna: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
Australia Standardowe Szklane Okna Metalowe Drzwi Bezpieczeństwa Oświetlenie Structure Prefab Steel Domy
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Dom z przyczepą Prefab Tiny Dom na kółkach Hot Selling Mobil Home
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Tanie domek z panelami słonecznymi 2 sypialnie 2 łazienki dom mobilny na sprzedaż
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
NZ / AS Prefab Modular Tiny House Kit Luksusowy Prefab Tiny House On Wheels
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
AS / US STANDARD Przystępna cena Prefab Tiny House On Wheels Z sypialnią i łazienką
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
Wysokiej jakości, standardowe, prefabrykowane, amerykańskie domy przyczepowe.
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |

