Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab granny flat ] mecz 396 produkty.
Domy prefabrykowane z lekkiej stalowej konstrukcji – Bungalowy modułowe, Domy składane, Mieszkania dla seniorów i dodatkowe jednostki mieszkalne (ADU)
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
Domy modułowe z lekkiej stalowej konstrukcji ADU, domy dla babci, parterowe domy jednorodzinne na wynajem
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
Przenośny schron awaryjny, dom z lekkiej stali, składany, mieszkanie babci
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Mała Fabryka Bezpośrednia Nowoczesna Prefabrykowana Lekkie Gauge Stalowe Parki Domy Kity domów modułowych
| Materiał ramy: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm ramy stalowe |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm płyta ALC/płyta WPC |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Luxury Prefab Motel Units Modulowe domy z zestawami domów z lekkiej stali
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
|---|---|
| Cechy: | bezpieczny, mocny i antykorozyjny |
| System ścian zewnętrznych: | Panel kompozytowy z aluminium |
Składane domy prefabrykowane Australia Babcia mieszkanie / ADU dom mobilny 2-4 sypialnie
| Cechy: | Patent na technologię składania |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Przystępna cena Prefab Custom Home Light Steel Kits Panel Sandwich Vintage Luxury Podwójna Kosztowo-efektywna Villa Prefab
| używać: | Dom samotnej rodziny |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal, płyta warstwowa, różne do wyboru |
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana willa, prefabrykowany dom ze stali, luksusowa willa |
Niestandardowe domy prefabrykowane
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Trzęsienioodporne ultra-nowoczesne zestawy prefabrykowane domy.
| Kolor: | biały, czerwony, wykonany przez klienta |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana willa, prefabrykowana lekka stalowa konstrukcja wysokiego budynku |
| dach: | Płyta warstwowa EPS + izolacja z wełny szklanej, płytka asfaltowa |
Australia Domy prefabrykowane Modularna konstrukcja stalowa Willa Nowoczesny niedrogi dom prefabrykowany
| Użycie: | Willa |
|---|---|
| Materiał: | stali |
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana willa, prefabrykowany dom ze stali |

