Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab granny flat ] mecz 395 produkty.
Domy modułowe szpitalne i hotelowe: Niestandardowe, dobrze izolowane pomieszczenia z paneli warstwowych
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar: | Standardowy lub dostosowany |
| Tworzywo: | Panel kanapki |
Dwupiętrowy dom dla rodziny ze stali lekkiej Sława Dom prefabrykowany Łatwy w montażu
| Ściana wewnętrzna: | Płyta CFC/gipsowa |
|---|---|
| Podłoga: | MDF |
| Materiał sufitu: | Płyta CFC / płyta gipsowa |
Silne domy mobilne domy mieszkalne stalowe nowo zaprojektowana dwupiętrowa luksusowa willa
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| dach: | Dachówka Dachówka Asfaltowa |
| ściana zewnętrzna: | Panel poliuretanowy 50 mm |
Domy z silną, ruchomą konstrukcją stalową /Light Gauge Steel Wall 2-piętrowa luksusowa willa
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| dach: | Listwa 35 mm |
| Okładzina ścian zewnętrznych: | Panel ALC 75 mm |
Niestandardowy szybki prefabrykowany hotel Kabina z ramą ze stalową strukturą
| Nazwa: | Aurora. |
|---|---|
| Model: | 11 |
| Wielkość: | 7010 × 9754 mm |

