Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ pre manufactured homes ] mecz 218 produkty.
Wysokiej jakości europejskie, dwupiętrowe, luksusowe, prefabrykowane, lekkie, stalowe domy modułowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Łatwy ramy stalowe prefabrykowane Willa Dom szybki dom jednorodzinny Dom mieszkalny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowana willa i modułowe zestawy domów ze stalowej ramy dla Urugwaju | Trwałe i konfigurowalne
| Materiał ramy: | dom z lekkiej stalowej ramy |
|---|---|
| Wycielenie zewnętrzne: | Panel ALC/płyta WPC o grubości 50 mm |
| Izolacja: | wata szklana EPS |
Ruchome modułowe domy kontenerowe Ekologiczny dom z prefabrykatów, domy ze stali hydroponicznej
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
UE Prefabrykowany oświetlony stalowy ramy dom modularny dom willi z dużymi oknami
| Używać: | Dom |
|---|---|
| Kolor: | Wykonane przez klienta |
| Tworzywo: | Lekka stalowa rama |
Zestaw domów modularnych z lekkiej stali w stylu europejskim Willa prefabrykowana
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Luksusowa lekka konstrukcja stalowa Prefabrykowana willa Okno ze stopu aluminium Nowoczesne domy modułowe
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Drzwi: | stalowe drzwi antywłamaniowe / WPC lub drzwi ze sklejki. |
AS4600 Lekkie stalowe ramy prefabrykowane modułowe kabiny hotelowe drewniane bungalow prefabrykowany dom
| Izolacja: | Wełna szklana |
|---|---|
| Fundacja: | stalowe podwozie |
| Okna: | podwójna wełna szklana |
Australia Standard Affordable Prefab House Steel Structure Villa Sintgle Dom rodzinny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Dwupiętrowe domy modułowe Willa prefabrykowana Dom stalowy z piękną dekoracją
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

