Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
ICC EN-1090 Domy prefabrykowane Wille luksusowe Nowoczesny zestaw domów prefabrykowanych modułowych
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Nowa Zelandia Standardowy jednopoziomowy ramka ze stali lekkiej prefabrykowana Willa dla rodziny prefabrykowany dom ktis
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | Płyta OSB 15mm |
| Paroizolacja dachu: | Normalna paroizolacja |
Standardowy prefabrykowany dom z lekkiej stalowej ramy AS/NZS/USA do luksusowego modułowego modułu hotelowego
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | Płyta OSB 15mm |
| Dachówka: | Dachówka stalowa pokryta kamieniem |
Modułowy dom prefabrykowany z lekkiej stali Przenośna willa Kabina prefabrykowana Dom w Polsce
| Typ: | Dom jednorodzinny parterowy |
|---|---|
| Willa parterowa: | Polska |
| Izolacja: | Wysoka wydajność izolacji termicznej |
Lekka stal w pełni zdobiona wykończona piętrowy dom z prefabrykatów / żółte współczesne domy modułowe
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Przystępna cena AS4600 Oświetlony Ocieplony Ocieplony 2 piętrowy Modularne Domy Na Sprzedaż
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply: | 12000 domów/rok |
Prefabrykowany dom z lekkiej stali Biuro Lodge All Inclusive Bungalow Resorts Apple House
| Rama ścienna: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Cynk i aluminium. coated steel 0.75mm |
|---|---|
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar mokry): | Arkusz CFC 9 mm / zintegrowany panel ścienny |
| Podłogi dla parterów (sucha powierzchnia): | 8 mm podłogi SPC |
Prefabrykowane domki wakacyjne ze stali lekkiej: Mały domek na przyczepach domek modularny
| Wanna: | Toaleta, wanna, prysznic |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
AS/US Standard Light Steel Villa. Prefabrykowana luksusowa rezydencja dla jednej rodziny.
| Kolor ścian zewnętrznych: | tablica wpc |
|---|---|
| Obszar: | 360,2 mkw |
| Inne złączki: | toaleta, Washbasin, prysznic, kuchnia itp. |
Standard CE/USA Dom prefabrykowany ze stali lekkiej Budynki prefabrykowane Willa odporna na trzęsienia ziemi
| używać: | Hotel, biuro, dom |
|---|---|
| okno: | OKNO PRZESUWNE PCV |
| Drzwi: | Stalowe drzwi, aluminiowe drzwi |

