Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular apartment buildings ] mecz 261 produkty.
Dom prefabrykowany Dom łatwo zmontowany Dom ze stali lekkiej Ramowanie domu modułowego Dom drewniany Resort Bunglalow
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Szybkie budowanie domów prefabrykowanych Domy modułowe z lekką ramą stalową o lekkim wymiarze
| Posadzka: | Płyta podłogowa CFC, płytki porcelanowe, podłoga MDF lub inne |
|---|---|
| Łata dachowa: | Listwa 35 mm |
| Główne materiały: | lekka stalowa rama |
Wysokiej klasy luksusowy dom jednorodzinny dom modułowy dom prefabrykowany dom mieszkalny mieszkanie
| Rodzaj: | Dom jednorodzinny |
|---|---|
| sypialnia: | 5 sypialni |
| Styl: | amerykański styl |
Nowoczesny luksusowy kontener prefabrykowany dom modularny dom prefabrykowany dla willi lub mieszkania na sprzedaż
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 4 Bedroom |
| Stye: | modern |
Prefabrykowany modułowy dom luksusowy w standardzie USA, dostosowany do potrzeb rodzin, z lekkiej stali, dom na zamówienie
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100/50 mm/płyta WPC/włókno cem |
|---|---|
| Inne dopasowanie: | toaleta, umywalka, prysznic, kuchnia itp |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
W Chinach kabina prefabrykowana z lekkiego stalowego ramy A Modular Fast Assembly Cabin AS/NZS
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Możliwość Supply: | 12000 domów/rok |
AS/US Lekkie stalowe ramy prefabrykowane domy o oszczędności energii Moderne domy modułowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowane domy ze stali Prefabrykowane zestawy domowe modułowe AS/NZS Łącznik ze stali lekkiej
| Okno: | Okno przesuwne PCV |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi stalowe, drzwi ze stopu aluminium |
| Struktura: | Rama ze stali ocynkowanej |
Modułowa prefabrykowana konstrukcja ze stali lekkiej
| Lekka konstrukcja stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm kratownica dachowa |
|---|---|
| Zewnętrzna okładzina ściany: | Panel ALC 50mm |
| Wewnętrzny panel ścienny: | Panel dekoracyjny ze stali ocynkowanej i PU |
Prefabrykowany drewniany bungalow nad wodą – modułowa kabina z lekkiej stalowej ramy dla ośrodków wypoczynkowych i hoteli
| Nazwa: | Chatka Jabłkowa |
|---|---|
| Inne dopasowanie: | toaleta, umywalka, prysznic, kuchnia itp |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC/płyty WPC/cement włóknisty |

