Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ garden office studio ] mecz 64 produkty.
Zewnętrzny prefabrykowany ogród Studio Oświetlenie ośrodka stalowego z wodoodpornością Resort Hotel Custom House Najlepsza cena
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekka konstrukcja stalowa Dom wakacyjny / prefabrykowane studio ogrodowe na wakacje
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
|---|---|
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
| Podłoga: | Laminat/drewniany/płytka |
Dom prefabrykowany Dom modułowy Prefabrykowane studio ogrodowe ze stalową ramą lekką Przechowalnia
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Prefabrykowane Garden Studio Light Steel Space Homes Zestaw przenośny Domy Zestaw domów Nz
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Exterior Wall: | Vapor barrier,Ext. wall Cladding, Basic insulation |
| Interior/Partition wall: | Interior wall panel (dry area) |
Prefabrykowany Garden Studio Light Steel Space Steel Frame Building Design
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Flooring for ground floor (wet area): | 1.5mm Vinyl Flooring/Ceramic tile |
Prefabrykowane Garden Studio Light Steel Space Rama Tiny Homes Design
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
Wysokiej jakości mini hotel dom prefabrykowany bungalow z lekką ramą stalową AS / NS Design
| Zadaszenie: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/asfalt |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/asfalt |
Australia Standard Design Prefab Garden Studio do pracy i wakacji
| Size: | W4.2×L7.3 |
|---|---|
| Color: | wooden |
| Material: | Frame mterial |
Panel sufitowy z PCV Modułowa kabina / prefabrykowany dom z aluminiowymi drzwiami przesuwnymi
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Oświetlenie: | Standardowe światło CE, AS/NZS, UL lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PCV |
Prefabrykowany dom z drewna: Cool Cabin Tree Dome House For Airbnb
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe przesuwane drzwi |
|---|---|
| Oświetlenie: | CE, AS/NZS, UL Standard Light lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PVC |

