Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Kompaktowy dom modułowy Prefabrykowany domek na kółkach dla mobilnego mieszkania w USA
| Ściana zewnętrzna: | Panel warstwowy Metal-PU o grubości 14 mm |
|---|---|
| Zawiera: | 1 sypialnia 1 łazienka 1 kuchnia |
| Wewnętrzna okładzina ściany: | Zintegrowany panel ścienny o grubości 10 mm |
Modułowy dom prefabrykowany Małe domy na kółkach do wynajęcia Łatwogazowa konstrukcja stalowa
| Główna struktura: | Podłogi winylowe |
|---|---|
| Dachówka: | 0,5 mm arkusz ColorBond |
| Sypialnia: | 2 łóżka |
Australia Standard Best China Prefabrykowany Domek na Kołach gotowy do wysłania
| Główna struktura: | Podłogi winylowe |
|---|---|
| Panel sufitowy: | Zintegrowana szyba ścienna o grubości 10 mm |
| Koło osi: | Wszystkie osie są wyposażone w hamulce elektryczne. |
Magiczny mały dom na kółkach Koszt domy prefabrykowane Budowla stalowa Australia Standard
| Główna struktura: | Podłogi winylowe |
|---|---|
| Panel sufitowy: | Zintegrowana szyba ścienna o grubości 10 mm |
| Koło osi: | Wszystkie osie są wyposażone w hamulce elektryczne. |
Prefabrykowany mini dom Modułowa prefabrykowana lekka konstrukcja stalowa Mały dom na kółkach
| Styl: | Nowoczesny |
|---|---|
| Elektryczny: | 110/220V/240 V. |
| Posadzka: | Laminat |
Prefabrykowany luksusowy lekki miernik Tiny House-ORLANDO Australia American Standard
| Struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta WPC |
| Ściana wewnętrzna: | Płyta PCV |
Dom prefabrykowany US Standard Cheap Dwu piętrowy Dom na kółkach
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny o grubości 10 mm |
| Koło osi: | Wszystkie osie są wyposażone w hamulce elektryczne. |
Modułowy prefabrykowany domek na kółkach
| Wewnętrzny panel ścienny: | Drewno WPC |
|---|---|
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
| Drzwi zewnętrzne: | ) Podwójne szyby Alum. Drzwi |
Dostosowywalny modułowy prefabrykowany domek na kółkach
| Wysokość: | <4m |
|---|---|
| Struktura: | Lekki system ram stalowych |
| Port: | Szanghaj Qingdao Tanjiang |
Prefabrykowany dom modułowy z lekką stalową ramą
| Kuchnia: | Standardowa kuchnia USA |
|---|---|
| Wysokość: | 4M |
| Zadaszenie: | Blacha dachowa Colorbond, gont asfaltowy, dachówka ceramiczna |

