Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
Modułowy dom prefabrykowany z lekkiej stali Przenośna willa Kabina prefabrykowana Dom w Polsce
| Typ: | Dom jednorodzinny parterowy |
|---|---|
| Willa parterowa: | Polska |
| Izolacja: | Wysoka wydajność izolacji termicznej |
Certyfikacja CE Luxury Prefab House Modular Home With Light Stee Frame House Kits
| Typ: | Dom jednorodzinny parterowy |
|---|---|
| Willa parterowa: | Grecja |
| Izolacja: | Wysoka wydajność izolacji termicznej |
Fabryka Bezpośrednia prefabrykowana ramka ze stali lekkiej Kits dom mobilny system składany Babcia mieszkanie ADU
| Używany: | Żyjący |
|---|---|
| Stalowa rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
| wnętrze/ściana działowa: | Wewnętrzny panel ścienny, wykończenie ścian wewnętrznych |
AS US Standard G550 Light Gauge Steel Frame Prefab Mobile House Granny Flat ADU Przenośny dom
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Normalna bariera pary |
| Linia narożna: | Stożka 50 mm PVC/gips |
AS/US Lekkie stalowe ramy Prefabrykowane domy mobilne zestawy domowe z panelami zestawy domowe
| Stalowa rama: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
Prefabrykowane domy z lekkiej stalowej konstrukcji Luksusowa willa Nowoczesny parterowy dom typu bungalow
| używać: | Hotel, biuro, dom |
|---|---|
| Kolor: | Fakultatywny |
| okno: | OKNO PRZESUWNE PCV |
Aus Dom jednorodzinny z garażem, lekki, stalowy, prefabrykowany, modułowy, dom zestaw, willi z normą CE
| okno: | OKNO PRZESUWNE PCV |
|---|---|
| Drzwi: | Stalowe drzwi, aluminiowe drzwi |
| Tworzywo: | Cementowe panele ścienne EPS + lekka stalowa rama/konstrukcja betonowa |
Wysokiej izolacji akustycznej prefabrykowany bungalow o lekkim rozmiarze
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC/płyty WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany panel sendwichowy |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Prefabrykowana konstrukcja z lekkiej stali Mały dom na kółkach
| Kuchnia: | Szafka, zlew, kran, |
|---|---|
| Wewnętrzna okładzina ściany: | Zintegrowany panel ścienny |
| Typ: | Mały domek na kółkach |
Niestandardowy projekt, prefabrykowany drewniany bungalow z certyfikatem ISO9001, luksusowy dom w stylu domku
| Używać: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, zakład |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Kolor: | Prawie każdy drewniany kolor |

